Svetainių Kūrimas

Svetainių kūrimas – tai jau daugelį metų mūsų vykdoma veikla. Šiais laikais įmonė be svetainės – sunkiai įsivaizduojama. Daugelis kompanijų vadovų supranta, kad internetinė svetainė padeda parduoti. Pirmas dalykas, ką padaro potencialus klientas – pasižiūri į firmos svetainę internete. Netgi tas, kuris sužino apie Jus pagal rekomendacijas.
svetainiu kurimas

Interneto svetainių kūrimas. Kodėl tai reikalinga

1. Internetinė svetainė yra kaip kompanijos vizitinė kortele. Dažniausiai pirmas įspūdis sudaromas pagal internetinę svetainę. Jeigu pirmas įspūdis yra nepatrauklus, potencialūs klientai gali nesikreipti į Jūsų įmonę. Ir nesvarbu, kad Jūs jau daug metų rinkoje, teikiate kokybiškas paslaugas už gerą kainą. Interneto vartotojas to nežino.

2. Internetinė svetainė padeda parduoti. Yra daugybė pavyzdžių, kai sukurta svetainė padėjo įmonių vadovams padidinti pardavimus ir pritraukti naujų klientų. Tas pats galioja ir įmonėms, kurios nieko neparduoda internetu. Internetinė svetainė gali sudominti lankytoją ir atvesti jį į kompanijos biurą ar fizinę parduotuvę.
3. Svetainės pagalba galima sutaupyti brangaus laiko. Tinkamai puslapyje aprašius prekes ir paslaugas sutaupysite laiko detaliai aiškindami klientams apie savo produkciją. O klientai bet kada matys Jūsų esamas prekes ar paslaugas.
Svetainių kūrimas.
interneto svetainiu kurimas

Svetainių kūrimas. Ką mes darome kitaip

Turime daug metų patirties su SEO, todėl svetaines kuriame ne tik vizualiai patrauklias. Ypač didelį dėmesį skiriame svetainės optimizavimui Google paieškoje. Garantuojame, kad Jums sukurta svetainė atitiks visus esamus SEO standartus bei kriterijus. Google paieškai draugiška svetainė bus metama aukštesnėse pozicijose pagal Jūsų raktinius žodžius. Taip pat Jūs mokėsite mažesnę kainą už paspaudimus, jei nuspręsite reklamuotis Google Adwords.
Daugelis konkurentų žada svetainės SEO optimizavimą. Bet iš patirties matome, kad toli gražu ne visi tai atlieka kokybiškai ir iki galo. Netgi tos kompanijos, kurios optimizuoja svetaines tinkamai – daro tai tik vieną kartą, kurdami puslapį. Google keletą kartų per metus keičia puslapių indeksavimo kriterijus, tad jei jie veikė prieš 3 mėnesius – nereiškia, kad veiks šiandien. Digital Star savo klientams optimizavimo paslaugas teikia visą bendradarbiavimo laiką. Kai Google pakeičia indeksavimo kriterijus, pagal reikalavimus prisitaiko ir musų klientų svetainės.

1. Esame dirbę su tūkstančiais interneto svetainių. Ko gero, šiais laikais tai nėra išskirtinumas. Mūsų išskirtinumas tas, kad mes nebaigiame svetainės sukūrimu. Dirbame su visa Google reklama, SEO, Google Analytics, todėl, vartotojų elgsenos internete analizė – gerai žinomas dalykas. Šiandien jau neužtenka sukurti gražų puslapį. Todėl kuriame puslapius, kurie padeda parduoti. Žinome tai, apie ką daugelis nesusimąsto – kokia turi būti puslapio struktūra, kaip ir kokie išdėlioti meniu punktai, netgi kokios spalvos turi būti, kad potencialus klientas įsitrauktų ir atliktų naudingus veiksmus. Taigi, mūsų darbai – nera tik svetainių kūrimas.
2. Nesame didžiulė korporacija su šimtais darbuotojų. Todėl savo paslaugas siulome už protingą kainą. Taip pat darbus atliekame gana greitai – paprastai per 2-4 savaites, priklausomai nuo apkrovimo. Taip pat nesame ir laisvai samdomi darbuotojai, kurie po pusmečio gali nuspręsti išvažiuoti padirbėti į Didžiąją Britaniją.
[mashshare]
Jūs esate skiltyje Puslapių kūrimas.
 Čia rasite daugiau informacijos :
Interneto svetainės | Elektroninės parduotuvės | Digital Star