SEO Kaina

seo kaina

Kokia yra SEO kaina? Dažnai girdime šį klausimą iš savo klientų. Atsakymas yra tas, kad skirtingais atvejais skiriasi ir SEO kaina. Tai priklauso nuo keleto faktorių, kuriuos trumpai aptarsime čia.

Svetainės apimtis

Kokio dydžio ir sudėtingumo yra Jūsų svetainė. Be abejo, SEO kaina skirsis paprastos, 5-6 vidinius puslapius turinčios svetainės nuo elektroninės parduotuvės su šimtais ar tūkstačiais prekių.

Svetainės kokybė

Ar svetainėje yra padarytas vidinis SEO, ar jis buvo pradėtas, bet nebaigtas, o gal svetainę kūrusi kompanija žadėjo padaryti, bet analizė rodo, kad menkai kas bedaryta – šie niuansai įtakoja kainą už paslaugą.

Konkurencinė aplinka

SEO kaina taip pat priklauso nuo to, kokia veikla užsiima įmonė. O tiksliau, kokio konkurencingumo yra raktažodžiai, kurie bus svarbūs atliekant SEO optimizavimo darbus.
Esamos pozicijos
Paprastai yra sunkiau iškelti svetainę pagal raktinį žodį, pagal kurį įmonė stovi pirmame puslapyje ir nori papulti į penketuką, negu tada, kai svetainės nėra net pirmuose dešimt Google puslapių. Tačiau abudu atvejai yra tikrai įmanomi.

Bet kokiu atveju prieš dirbdami, mes išanalizuojame puslapį, po ko nustatome išvardintus punktus. Prašome nuspausti čia ir užsisakyti nemokamą SEO analizę. Atlikus ją, galėsime pasakyti SEO kainą būtent Jūsų puslapiui.

SEO svetainėms | Optimizavimas Google paieškai | Digital Star

gauk SEO pasiūlymą
Average rating:  
 1 reviews
SEO paslaugos

Puiki įmonė, profesionalus servisas