Mobiliųjų Svetainių Kūrimas

Google kompanijos teigimu, beveik 50% viso pasaulio interneto vartotojų naršo išmaniaisiais įrenginiais – mobiliaisiais, išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais. Lietuvoje taip elgiasi maždaug 30% vartotojų. Mobiliųjų svetainių kūrimas padės Jūsų verslui būti prieinamam per mobiliuosius įrenginius.

 

Mobiliojo interneto specifika

 

Mobilusis internetas turi savo specifiką. Dažnai išmaniaisiais įrenginiais žmonės naudojasi būdami ne namie – lauke, darbe, keliaudami. Judėdami jie gali ieškoti aplinkui esančių verslo paslaugų ar prekių. Vartotojai veiksmus atlieka ir sprendimus priima greičiau, nei būdami prie įprasto kompiuterio. Naršydami mobiliajam internete jie praleidžia kelis kartus mažiau laiko. Yra linkę dažniau išeiti iš tinklapio iš karto, neradę ieškomos informacijos ir eiti į kitą svetainę. Žmonės nori rasti patogią, informatyvią ir, svarbiausiai, mobiliesiems įrenginiams pritaikytą svetainę. Todel tai yra dar viena niša būti pasiekiamiems savo potencialių klientų.

 

Nauda SEO

 

Turėdami svetainę, pritaikytą mobiliesiems įrenginiams galėsi ne tik gauti papildomą naudingą srautą bet ir pasikelsite savo tinklapio pozicijas Google paieškoje. Nuo balandžio 21 dienos Google algoritmai pradėjo vertinti mobiliesiems pritaikytas svetaines rodydami jas paieškoje aukštesnėse pozicijose. Dalis populiarių puslapių, pražiopsoję šį pokytį buvo nubausti Google ir prarado aukštas pozicijas Google paieškos rezultatuose.

Mobiliųjų svetainių kūrimas yra neišvengiamas šių dienų versle. Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums būti pasiekiamiems mobiliesiems interneto lankytojams.

Interneto svetainės
Puslapių kainos
Internetinės parduotuvės

Dalinkis:

Google kompanijos teigimu, beveik 50% viso pasaulio interneto vartotojų naršo išmaniaisiais įrenginiais – mobiliaisiais, išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais. Lietuvoje taip elgiasi maždaug 30% vartotojų. Mobiliųjų svetainių kūrimas padės Jūsų verslui būti prieinamam per mobiliuosius įrenginius.  Mobiliojo interneto specifika.<h2>Mobilusis internetas turi savo specifiką. Dažnai išmaniaisiais įrenginiais žmonės naudojasi būdami ne namie – lauke, darbe, keliaudami. Judėdami jie gali ieškoti aplinkui esančių verslo paslaugų ar prekių. Vartotojai veiksmus atlieka ir sprendimus priima greičiau, nei būdami prie įprasto kompiuterio. Naršydami mobiliajam internete jie praleidžia kelis kartus mažiau laiko. Yra linkę dažniau išeiti iš tinklapio iš karto, neradę ieškomos informacijos ir eiti į kitą svetainę. Žmonės nori rasti patogią, informatyvią ir, svarbiausiai, mobiliesiems įrenginiams pritaikytą svetainę. Todel tai yra dar viena niša būti pasiekiamiems savo potencialių klientų.  Nauda SEO.</p><h3>Turėdami svetainę, pritaikytą mobiliesiems įrenginiams galėsi ne tik gauti papildomą naudingą srautą bet ir pasikelsite savo tinklapio pozicijas Google paieškoje. Nuo balandžio 21 dienos Google algoritmai pradėjo vertinti mobiliesiems pritaikytas svetaines rodydami jas paieškoje aukštesnėse pozicijose. Dalis populiarių puslapių, pražiopsoję šį pokytį buvo nubausti Google ir prarado aukštas pozicijas Google paieškos rezultatuose.  Mobiliųjų svetainių kūrimas yra neišvengiamas šių dienų versle. Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums būti pasiekiamiems mobiliesiems interneto lankytojams. “ width=“500″ height=“276″></p></div></article></div><div class=