Svetainių Kūrimo Kaina

Svetainių kūrimo kaina priklauso nuo svetainės apimties, darbų sudėtingumo, įskiepių skaičiaus ir kitų parametrų. Paprastumo ir aiškumo dėlei, išanalizavome dažniausiai kuriamas svetaines ir sudėliojome tris svetainių pasiūlymus su reikalingais funkcionalumais.

Svetainių pasiūlymai :

Pagrindinė svetainė – paprasta iki penkių skilčių svetainė smulkioms įmonėms ir privatiems asmenims. Svetainė atlieka reprezentacinę paskirtį – supažindina vartotojus su įmone ir parodo, kokiomis veiklomis įmonė užsiima, jos kontaktus. Svetainės sukūrimo kaina – 230 eur+PVM. Papildomai : vidinis SEO optimizavimo sutvarkymas ir palaikymas – 120 eur+PVM. SEO optimizavimo palaikymas kitiems metams – 80 eur.+PVM/metams.

Auksinė svetainė – didesnė, iki dešimties skilčių, svetainė smulkiam ir vidutiniam verslui. Į svetainę įeina prekių katalogas iki 50 prekių, vidinė SEO optimizacija, Google Analytics įdiegimas į puslapį, apmokymas kaip juo naudotis. Rinkos, raktinių žodžių analizė internete. Patarimai kaip suprogramuot puslapį, kad jis pritrauktų daugiau klientų. Svetainės sukūrimo kaina – 550 eur.+PVM. SEO optimizavimo palaikymas kitiems metams – 140 eur.+PVM/metams.

Premium svetainė – didelė interneto svetainė vidutinėms ir didelėms įmonėms, kurios turi 3 ir daugiau veiklos sričių. Į svetainę įeina visi reikalingi funkcionalumai – vidinė SEO optimizacija, Google Analytics įdiegimas į puslapį, apmokymas kaip juo naudotis, rinkos, konkurencinės aplinkos ir raktinių žodžių analizė internete. Patarimai kaip suprogramuot puslapį, kad jis pritrauktų daugiau klientų. Svetainės sukūrimo kaina – 910 eur.+PVM. SEO optimizavimo palaikymas kitiems metams – 190 eur.+PVM/metams.

Svetainių kūrimo kaina

ir įeinantys funkcionalumai pavaizduoti lentelėje.
Čia spauskite, jei norite sužinoti
Ką mes darome KITAIP?
Internetinės parduotuvės
Svetainių kūrimo darbų eiga ir kokie funkcionalumai įeina į svetainę
Internetinės parduotuvės

Dalinkis: