Google Reklama

google reklama internete

Per savo daugiau nei dešimties metų patirtį reklamos sferoje, supratome, kad yra dvi efektyviausios reklamos priemonės : patenkintų klientų rekomendacijos ir Google reklama. Labai puiku turėti lojalų klientą, kuris yra ir tavo veiklos ambasadorius kitiems potencialiems klientams. Deja, pastebėjome, kad šis reklamavimosi būdas turi tris trūkumus. Rekomendacijos eina ir atveda klientus daug lėčiau nei norėtųsi. Klientų atėjusių per rekomendacijas skaičius yra gan mažas ir jo nepakanka, kad įmonė dirbtų pilnu tempu. Rekomenduotinų klientų ratas yra pakankamai mažas – kartais iš visų potencialių klientų kuriems reikalingos konkrečios prekės ar paslaugos, per rekomendacijas apie Jūsų įmonę gali išgirsti tik 1% jų.

Google reklamos privalumai

Su Google reklama mes galime pasiekti virš 90% potencialių klientų. Lietuvoje, Europoje ir visame pasaulyje, internete. Google savo reklamos kanalais gali padėti būti surastiems potencialų klientų būtent tuo metu, kai jie patys ieško Jūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių. Google priemonės leidžia didinti įmonių žinomumą, matomumą, formuoti įvaizdį, pranešti apie naujoves, specialius pasiūlymus, plėsti naujų klientų ratą, skatinti pardavimus. Google marketingas yra efektyviausias dvidešimt pirmojo amžiaus pardavimų skatinimo kanalas.

Rekomendacijų trūkumai

Rekomendacijos eina ir atveda klientus daug lėčiau nei norėtųsi. Klientų atėjusių per rekomendacijas skaičius yra gan mažas ir jo nepakanka, kad įmonė dirbtų pilnu tempu. Rekomenduotinų klientų ratas yra pakankamai mažas – kartais iš visų potencialių klientų kuriems reikalingos konkrečios prekės ar paslaugos, per rekomendacijas apie Jūsų įmonę gali išgirsti tik 1% jų.

Grįžtamasis ryšys

Galima stebėti kokį grįžtamąjį ryšį duoda Google reklama. Pavyzdžiui, galima fiksuoti kiek naujų klientų atvedė reklama, kokie kanalai pritraukia didžiausią lankytojų srautą, kokia dalis jų užėjo į svetainės kontaktų skiltį, kiek iš jų nusipirko prekių Jūsų elektroninėje parduotuvėje, kokie raktiniai žodžiai atveda klientų, o kurie – ne. Matysite, kokia yra vartotojų elgsena Jūsų svetainėje : kiek jie praleidžia laiko, kiek peržiūri tinklapio skilčių, iš kokių šalių ir miestų jie atkeliauja, kokiais įrenginiais jie naudojasi atėję į jūsų svetainę, kokia dalis lankytojų išeina iš svetainės tik užėję ir kitką. Pagal šią informaciją labai patogu optimizuoti reklaminę kampaniją, patį internetinį puslapį ir daryti patobulinimus.

Klientų atsiliepimai
Susisiekite su mumis

Google reklamos privalumai

Randamumas

Klientų nereikia „medžioti“. Jie patys Jus suranda pagal raktinius žodžius būtent tuo metu, kai jiems reikia Jūsų teikiamų paslaugų.
Mokestis už faktą.
Mokate tik už Jūsų reklama susidomėjusius vartotojus. Kitaip sakant už paspaudimus. Jeigu potencialus klientas, pamatęs Jūsų reklaminį skelbimą, nesusidomi ir nespaudžia ant jo, o, tarkim, spaudžia ant Jūsų konkurento skelbimo – už tokį vartotoją Jūs nemokate nė cento. Tokiu būdu formuojate įvaizdį ir didinate savo kompanijos žinomumą nemokamai, o mokate tik už pardavimo skatinimą.

Mokestis už faktą

Mokate tik už Jūsų reklama susidomėjusius vartotojus. Kitaip sakant už paspaudimus. Jeigu potencialus klientas, pamatęs Jūsų reklaminį skelbimą, nesusidomi ir nespaudžia ant jo, o, tarkim, spaudžia ant Jūsų konkurento skelbimo – už tokį vartotoją Jūs nemokate nė cento. Tokiu būdu formuojate įvaizdį ir didinate savo kompanijos žinomumą nemokamai, o mokate tik už pardavimo skatinimą.

Geografinę amplitudę

Jeigu Jūsų veikla vykdoma tik Vilniuje ir apylinkėse, galima nustatyti, kad ją matytų tik naršantys Vilniuje ir 50 km. spinduliu aplink.Tas galioja visiems didžiausiams miestams Lietuvoje ir kitose šalyse.

Biudžeto lankstumas

Jūs galite reklamos biudžetą skirti pagal savo poreikius ir finansines galimybes. Nėra jokių griežtų minimalaus biudžeto sumų. Paprastai biudžetas yra rekomenduojamas remiantis praeityje sėkmingomis reklaminėmis kampanijomis.

Google reklama turi šiuos kanalus

Google reklama apima keletą kanalų, apie juos plačiau – atskirose skiltyse. Čia trumpai apibrėšime funkcijas, kurias atlieka kiekvienas kanalas : Adwords reklama – pardavimų skatinimo ir naujų klientų pritraukimo kanalas. Remarketingas – priemonė, sugrąžinti atgal į Jūsų svetainę lankytojus, kurie jau buvo joje prieš kurį laiką. Youtube reklama – vaizdinės reklamos kanalas, kuriuo galima pasiekti ypač didelę internetinės auditorijos dalį. Google banerinė reklama – įvaizdinė reklama potencialiems klientams pagal tematikas. Reklama rodoma konkrečių tematikų svetainėse. Gmail reklama – reklama el. pašto aplinkoje. Galima pasiekti Jūsų potencialius klientus tada, kai jie naudojasi elektroniniu paštu. Nemokama Google reklama – dovaninis Google Adwords reklamos kuponas, kurį gali gauti nauji klientai.

Prašome kreiptis į mus ir mes padėsime apsispręsti, kokia Google reklama yra reikalinga būtent Jūsų kompanijai.
gauti pasiūlymą