SEO paslaugos

Puslapių optimizavimas paieškos sistemoms

Paprastai kalbant, tai yra įvairių veiksmų seka, kurios dėka svetainės yra geriau reitinguojamos Google ir pagal aktualius raktinius žodžius yra paieškoje metamos aukštesnėse pozicijose.

SEO ETAPAI

Visų pirma, tai yra paties optimizuojamo puslapio sutvarkymas pagal reikalavimus. Puslapis turi turėti tam tikrą struktūrą, hierarchiją. Reikia atminti, kad kiekviena prekė ar paslauga yra atskiras raktinis žodis ir kiekvieną iš jų reiktų padaryti matomą Google robotams. Kiekviena optimizuojama puslapio skiltis turi turėti savo URL adresą, pavadinimą, aprašymą. Taip pat kiekviena skiltis turi turėti unikalų tekstą užėjus į ją. Venkite turinio kopijavimo. Google vertina unikalumą ir nemėgsta plagijatorių. Puslapio žemėlapį reikia padaryti matomą Google robotams – tokiu būdu robotai lengviau supras svetainės struktūrą ir hierarchiją.

Sutvarkius puslapį, reikėtų padirbėti ir išorėje. Tai yra ilgesnis darbas, tačiau jis labai reikalingas, norint būti metamam aukštose paieškos pozicijose. Reikia stengtis puslapį populiarinti – kad nuorodomis į jį dalintųsi kiti vartotojai. Labai vertingos yra nuorodos iš kitų aukštos reputacijos puslapių į Jūsų puslapį. Tam kad jų būtų – reikia sudominti kitus. Galite rašyti ir publikuoti straipsnius internete, kurie būtų įdomūs kitiems ir jie dalintųsi jūsų straipsniais. Patartina turėti blogą (tinklaraštį), kuriame tematiką atitinkančios publikacijos būtų talpinamos reguliariai. Mokama reklama nepakels Jūsų reitingų Google organinėje paieškoje, bet į svetainę, kuri sulaukia didelio ir kokybiško lankytojų srauto, algoritmai gali žiūrėti palankiau.

seo etapai

Taip pat patartina būti aktyviems socialiniuose tinklapiuose, tokiuose, kaip Facebook, Google+, Twitter, Linkedin ir kituose. Susikurkite juose savo įmonės paskyras, pakvieskite prisijungti prie profilio Jūsų klientus. Metodas iš lūpų į lūpas gali būti veiksmingas ir internetinėje erdvėje. Talpinkite pranešimus : naujienas, akcijas, produktų paaiškinimus, publikacijas, video susijusius su Jūsų vykdoma veikla. Reikia bendrauti su savo potencialiais klientais, bandyti juos sudominti. Sudominus, galima pasididinti savo puslapio lankomumą ir paskatinti pardavimus.

nuo ko priklauso seo kaina

Atsargiai talpinkite savo internetinio puslapio nuorodas kitose svetainėse. Dėkite atgalines nuorodas (backlink’us) tik į patikimus, aukštos reputacijos tinklapius. Tų svetainių tematika turi būti panaši į Jūsų svetainės tematiką. Nesusiviliokite puslapiais, kurių Page Rank yra aukštas. Šis Google svetainių reitingavimo kriterijus jau kurį laiką neturi reikšmės. Pasitaiko, kad tinklapiai su aukštu Page rank balu, neduoda naudos indeksavimui, o tik pridaro žalos.

Kai kurie puslapiai už nuorodą pas save prašo, kad Jūs pasitalpintumėte jų nuorodą į savo tinklapį. Labai atsargiai tą darykite, nes galite pridaryti žalos savo puslapiui. Jeigu toks puslapis naudoja nelegalius SEO būdus (Black Hat SEO), ir bus nubaustas Google robotų – Jūsų svetainė bus nubausta taip pat ir greičiausiai
nukris Jūsų pozicijos Google.

Apskritai, siūlome atsargiai žiūrėti į visokio plauko svetaines, kurios siūlo keistis nuorodomis. Greičiausiai tokie puslapiai tai daryti siūlo ne Jums vieniems. Ir netgi jei tuo metu, kai pasitalpinsite atgalinę nuorodą į savo svetainę, ir to puslapio reitingai bus geri. Yra nemaža tikimybė, kad ilgainiui tokie puslapiai prisirinks gausybę atgalinių nuorodų, taps nuorodų veisykla ir bus nubausti Google algoritmų. Tokiu atveju, kentėsite ir Jūs, nes turėsite nuorodą savame tinklapyje į tokią veisyklą.

Kuo toliau, tuo sunkiau yra optimizuoti interneto puslapius. Auga konkurencija – daugėja pačių tinklapių, Google kelia vis daugiau reikalavimų, reikalavimus vis dažniau keičia, atnaujina. Todėl ne visada pavyksta svetaines optimizuoti patiems. Mūsų agentūra teikia visas SEO paslaugas, kasdien domisi SEO naujienomis, pritaiko jas praktikoje ir padeda klientams būti surastiems Google.

NUO KO PRIKLAUSO SEO KAINA?

Dažnai girdime šį klausimą iš savo klientų. Atsakymas yra tas, kad skirtingais atvejais skiriasi ir SEO kaina. Tai priklauso nuo keleto faktorių, kuriuos trumpai aptarsime čia.

SVETAINĖS APIMTIS

Kokio dydžio ir sudėtingumo yra Jūsų svetainė. Be abejo, SEO kaina skirsis paprastos, 5-6 vidinius puslapius turinčios svetainės nuo elektroninės parduotuvės su šimtais ar tūkstačiais prekių.

SVETAINĖS KOKYBĖ

Ar svetainėje yra padarytas vidinis SEO, ar jis buvo pradėtas, bet nebaigtas, o gal svetainę kūrusi kompanija žadėjo padaryti, bet analizė rodo, kad menkai kas bedaryta – šie niuansai įtakoja kainą už paslaugą.

KONKURENCINĖ APLINKA

SEO kaina taip pat priklauso nuo to, kokia veikla užsiima įmonė. O tiksliau, kokio konkurencingumo yra raktažodžiai, kurie bus svarbūs atliekant SEO optimizavimo darbus.

ESAMOS POZICIJOS

Paprastai yra sunkiau iškelti svetainę pagal raktinį žodį, pagal kurį įmonė stovi pirmame puslapyje ir nori papulti į penketuką, negu tada, kai svetainės nėra net pirmuose dešimt Google puslapių. Tačiau abudu atvejai yra tikrai įmanomi.

Bet kokiu atveju prieš dirbdami, mes išanalizuojame puslapį, po ko nustatome išvardintus punktus. Prašome nuspausti čia ir užsisakyti nemokamą SEO analizę. Atlikus ją, galėsime pasakyti SEO kainą būtent Jūsų puslapiui.

SEO svetainėms | Optimizavimas Google paieškai | Digital Star

SEO TEKSTŲ KŪRIMAS

Vienas svarbiausių elementų dabartiniame optimizavime yra SEO tekstų kūrimas. Šie tekstai yra naudojami interneto tinklapiuose aprašyti skirtingas skiltis, pavyzdžiui, prekes ar paslaugas. Taip pat SEO tekstai gali būti rašomi tada, kai yra talpinamas straipsnis su optimizuojamais raktiniais žodžiais kitose svetainėse.

SEO tekstai pasižymi tuo, kad jie yra skirti paieškos sistemų robotams, bet ne skaitytojams. Tačiau profesionaliai sukurtas ir parašytas tekstas gali būti įdomus ir žmonėms. Idealiu atveju, toks tekstas gali būti vertingas abiems. SEO tekstas turi atitikti tam tikras taisykles, kad duotų naudos. Kreipkitės į mus, jeigu norite kokybiško SEO teksto kūrimo.

SEO tvarkymo darbai | Puslapių optimizavimas | Nemokama puslapio analizė | SEO paslaugų kaina

RAKTINIŲ ŽODŽIŲ POZICIJŲ KILIMO GARANTIJA

SEO yra ilgalaikis procesas, kurio rezultatų kartais reikia palaukti ilgėliau. Puikiai tai suprasdami, siūlome savo klientams raktinių žodžių pozicijų kilimo garantijas ilglaikiams optimizavimo sutarimams.

Kaip viskas vyksta? Visų pirma padaroma raktinių žodžių analizė, po kurios galima matyti tinkamus raktinius žodžius (sinonimai, skirtingi linksniai, vienaskaita, daugiskaita ir t.t.) su kiekvieno iš jų vidutiniu paieškų Google skaičiumi per mėnesį, kliento svetainės esamomis pozicijomis Google organinėje paieškoje pagal kiekvieną raktažodį. Tada klientas iš to sąrašo atsirenka konkrečius raktinius žodžius (naudingiausius, pelningiausius, populiariausius etc.) su kuriais bus atliekami optimizavimo darbai.

Sutarties pasirašymo dieną nuimamos ir užfiksuojamos tų raktažodžių esamos pozicijos Google paieškoje. Išsikeliami tikslai raktažodžių pozicijų pasiekimui po 3, 6, 12 mėnesių. Mes garantuojame išsikeltų raktažodžių tikslų įvykdymą!Savo garantijas įtraukiame ir į sutartį.

Kiekvieną mėnesį klientas gauna ataskaitas, kuriose mato kiekvieno raktinio žodžio pozicijas, kilimo progresą.

Gaukite asmeniškai Jums paruoštą SEO paslaugų pasiūlymą su raktažodžių kilimo garantija.Parašykite savo svetainės pavadinimą ir svarbiausius raktinius žodžius, paspaudę ant šios užklausos formos.

 

SU SEO OPTIMIZAVIMU SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Google reklamaMarketingasReklama interneteSEO

SEO

SEO – terminas, kurį turbūt yra girdėję visi internetines svetaines turintys asmenys. Tai – angliškų žodžių Search Engine Optimization trumpinys, kuris lietuviškai reikštų optimizavimą paieškos…
Linas
rugpjūčio 8, 2019
DOMINA SEO PASLAUGOS?
Susisiekite su mumis
SEO OPTIMIZAVIMAS

Garantuoti rezultatai konkretiems raktiniams žodžiams

100% garantija pozicijų Google iškėlimui. Neiškėlus pozicijų - grąžinsime pinigus. Sužinokite plačiau asmeniškai.
GAUTI ASMENINĮ PASIŪLYMĄ
close-link