SEO Paslaugos

SEO paslaugos – kas tai yra?

SEO – search engine optimisation – puslapių optimizavimas paieškos sistemoms. Paprastai kalbant, tai yra įvairių veiksmų seka, kurios dėka svetainės yra geriau reitinguojamos Google ir pagal aktualius raktinius žodžius yra paieškoje metamos aukštesnėse pozicijose.

seo paslaugos

SEO paslaugos turi šiuos etapus:

Visų pirma, tai yra paties optimizuojamo puslapio sutvarkymas pagal reikalavimus. Puslapis turi turėti tam tikrą struktūrą, hierarchiją. Reikia atminti, kad kiekviena prekė ar paslauga yra atskiras raktinis žodis ir kiekvieną iš jų reiktų padaryti matomą Google robotams. Kiekviena optimizuojama puslapio skiltis turi turėti savo URL adresą, pavadinimą, aprašymą. Taip pat kiekviena skiltis turi turėti unikalų tekstą užėjus į ją. Venkite turinio kopijavimo. Google vertina unikalumą ir nemėgsta plagijatorių. Puslapio žemėlapį reikia padaryti matomą Google robotams – tokiu būdu robotai lengviau supras svetainės struktūrą ir hierarchiją.

Sutvarkius puslapį, reikėtų padirbėti ir išorėje. Tai yra ilgesnis darbas, tačiau jis labai reikalingas, norint būti metamam aukštose paieškos pozicijose. Reikia stengtis puslapį populiarinti – kad nuorodomis į jį dalintųsi kiti vartotojai. Labai vertingos yra nuorodos iš kitų aukštos reputacijos puslapių į Jūsų puslapį. Tam kad jų būtų – reikia sudominti kitus. Galite rašyti ir publikuoti straipsnius internete, kurie būtų įdomūs kitiems ir jie dalintųsi jūsų straipsniais. Patartina turėti blogą (tinklaraštį), kuriame tematiką atitinkančios publikacijos būtų talpinamos reguliariai. Mokama reklama nepakels Jūsų reitingų Google organinėje paieškoje, bet į svetainę, kuri sulaukia didelio ir kokybiško lankytojų srauto, algoritmai gali žiūrėti palankiau.

Taip pat patartina būti aktyviems socialiniuose tinklapiuose, tokiuose, kaip Facebook, Google+, Twitter, Linkedin ir kituose. Susikurkite juose savo įmonės paskyras, pakvieskite prisijungti prie profilio Jūsų klientus. Metodas iš lūpų į lūpas gali būti veiksmingas ir internetinėje erdvėje. Talpinkite pranešimus : naujienas, akcijas, produktų paaiškinimus, publikacijas, video susijusius su Jūsų vykdoma veikla. Reikia bendrauti su savo potencialiais klientais, bandyti juos sudominti. Sudominus, galima pasididinti savo puslapio lankomumą ir paskatinti pardavimus.

Atsargiai talpinkite savo internetinio puslapio nuorodas kitose svetainėse. Dėkite atgalines nuorodas (backlink’us) tik į patikimus, aukštos reputacijos tinklapius. Tų svetainių tematika turi būti panaši į Jūsų svetainės tematiką. Nesusiviliokite puslapiais, kurių Page Rank yra aukštas. Šis Google svetainių reitingavimo kriterijus jau kurį laiką neturi reikšmės. Pasitaiko, kad tinklapiai su aukštu Page rank balu, neduoda naudos indeksavimui, o tik pridaro žalos.

Kai kurie puslapiai už nuorodą pas save prašo, kad Jūs pasitalpintumėte jų nuorodą į savo tinklapį. Labai atsargiai tą darykite, nes galite pridaryti žalos savo puslapiui. Jeigu toks puslapis naudoja nelegalius SEO būdus (Black Hat SEO), ir bus nubaustas Google robotų – Jūsų svetainė bus nubausta taip pat ir greičiausiai
nukris Jūsų pozicijos Google.

Apskritai, siūlome atsargiai žiūrėti į visokio plauko svetaines, kurios siūlo keistis nuorodomis. Greičiausiai tokie puslapiai tai daryti siūlo ne Jums vieniems. Ir netgi jei tuo metu, kai pasitalpinsite atgalinę nuorodą į savo svetainę, ir to puslapio reitingai bus geri. Yra nemaža tikimybė, kad ilgainiui tokie puslapiai prisirinks gausybę atgalinių nuorodų, taps nuorodų veisykla ir bus nubausti Google algoritmų. Tokiu atveju, kentėsite ir Jūs, nes turėsite nuorodą savame tinklapyje į tokią veisyklą.

Kuo toliau, tuo sunkiau yra optimizuoti interneto puslapius. Auga konkurencija – daugėja pačių tinklapių, Google kelia vis daugiau reikalavimų, reikalavimus vis dažniau keičia, atnaujina. Todėl ne visada pavyksta svetaines optimizuoti patiems. Mūsų agentūra teikia visas SEO paslaugas, kasdien domisi SEO naujienomis, pritaiko jas praktikoje ir padeda klientams būti surastiems Google.

 

 

Svetainių optimizavimas | Optimizacijos kaina | Nemokamas tinklapio auditas