Tekstų rašymas

Interneto svetainių turinio kūrimas

Mūsų kompanijos specialistai užsiima profesionaliu tekstų kūrimu bei redagavimu. Tekstų kūrimas dažniausiai reikalingas keletui sričių – internetinėms svetainėms, straipsniams, reklamos kampanijoms.

Tekstus kuriame Google Adwords skelbimams, baneriams. Šie tekstai turi tam tikrus reikalavimus – simbolių skaičius, raktinių žodžių suderinamumas, marketinginis skatinimas. Tekstus kuriame ir rašome, laikydamiesi šių reikalavimų.

Tekstai internetinėms svetainėms. Daugelis puslapių savininkų nenori arba neturi laiko aprašyti savo veiklų. Tokiais atvejais mes galime padėti. Turime gauti pagrindinę informaciją apie norimas aprašyti sritis, arba tekstus, parašytus ”savais” žodžiais. Mes tuos tekstus redaguojame pagal SEO standartus, perrašome stilistiškai tinkamai.

Taip pat dažnas darbas, susijęs su tekstų kūrimu – reklaminiai tekstai. Tai gali būti užsakomieji straipsniai, baneriai su tekstu, naujienlaiškiai, skrajutės, bukletai ir panašiai. Šiuose tekstuose yra svarbus marketinginis, patrauklus informacijos pateikimas, kliento sudominimas, skatinimas. Kadangi turime daug metų patirties šioje srityje – mielai Jums padėsime juos sukurti ir parašyti.

Dažnai tekstų kūrimas yra svarbus, reprezentuojantis įmonę internetinėje erdvėje elementas. Taigi, rekomenduojame jį patikėti ne biuro administratorei, o savo srities specialistams.

Tinklapių kūrimas | Interneto parduotuvės | SEO optimizacija svetainėms | Reklama internete