Logotipų kūrimas

Kai įmonė nori reprezentuoti visą savo įvaizdį, pasulėžiūrą, stilių, vertybes, veiklos sritį viename grafiniame elemente, jai yra reikalingas logotipų kūrimas. Įmonės logotipas yra tarsi viršutinis rūbas, pagal kurį sutinkama, susidaromas pirminis įspūdis. Žinoma, niekas nenori, kad pirmas įspūdis būtų prastas. Logotipą kurti reikia atsakingai. Svarbus pasiruošimas prieš kuriant – konkurentų analizė ir rinkos kontekstas. Šiuos darbus, prieš kurdami, mes atliekame visada.

Logotipų kūrimas. Kodėl jo reikia?

Tam tikrais atvejais, kai potencialūs pirkėjai renkasi įmonę, iš kurios pirks paslaugas, logotipas gali būti kaip pirminis filtras, pasirenkant arba ne, konkrečią kompaniją. Tinkamas, taikliai įmonei sukurtas logotipas didina klientų lojalumą. Jeigu jis vartotojui patinka, šis perka su malonumu. Kiekvienas iš mūsų turime savo mėgstamus logotipus ir prekinius ženklus.

Yra tekę matyti įmonių, kurios iki dabar neturi savo logotipų. Yra grėsmė, kad potencialiems klientams tokia įmonė gali sukelti abejonių dėl savo patikimumo.

Ką rekomenduoja specialistai?

Marketingo profesionalai pataria logotipą keisti maždaug kas tris metus. Atsinaujinimas klientams iškomunikuoja tam tikrą žinutę : kad mes nestovime vietoje, einame į priekį, esame dinamiški, modernūs, lankstūs. Juk ir mes gyvenime nevaikštote su tuo pačiu švarku 5 metus kasdien. Dėl to yra reikalingas naujo logotipo kūrimas.

Koks turėtų būti?

Logotipo grafinė išraiška, spalvinė gama, stilistika turi atitikti įmonės vykdomą veiklą. Logotipas turi būti artimas, savas klientui. Patartina kurti tokį logotipą, kurį vartotojai lengvai atpažįsta. Taip pat svarbu, kad logotipas kažkuo išsiskirtų iš pilkos masės. Tai nereiškia, kad jis turi būti iššaukiantis – tai reiškia, kad jis turi būti originalus.

logotipu kurimas
logotipu kurimas 2
Kaip įvertinti?

Dar kol nepasibaigęs logotipų kūrimas, reikia jį įvertinti. Jeigu yra galimybė, parodykite logotipą savo klientams ir paklauskite ar jis jiems patinka. Po apklausos matysite, ar rezultatas pateisino Jūsų lūkesčius. Juk logotipą kuriate ne sau, o savo klientams.

Jeigu Jūsų kompanijai reikalingas logotipų kūrimas – kviečiame kreiptis į mus.