Svetainių kūrimas

Kodėl tai reikalinga?

Internetinė svetainė yra kaip kompanijos vizitinė kortele. Dažniausiai pirmas įspūdis sudaromas pagal internetinę svetainę. Jeigu pirmas įspūdis yra nepatrauklus, potencialūs klientai gali nesikreipti į Jūsų įmonę. Ir nesvarbu, kad Jūs jau daug metų rinkoje, teikiate kokybiškas paslaugas už gerą kainą. Interneto vartotojas to nežino.

 

Internetinė svetainė padeda parduoti. Yra daugybė pavyzdžių, kai sukurta svetainė padėjo įmonių vadovams padidinti pardavimus ir pritraukti naujų klientų. Tas pats galioja ir įmonėms, kurios nieko neparduoda internetu. Internetinė svetainė gali sudominti lankytoją ir atvesti jį į kompanijos biurą ar fizinę parduotuvę.

 

Svetainės pagalba galima sutaupyti brangaus laiko. Tinkamai puslapyje aprašius prekes ir paslaugas sutaupysite laiko detaliai aiškindami klientams apie savo produkciją. O klientai bet kada matys Jūsų esamas prekes ar paslaugas.

INTERNETINĖ SVETAINĖ - ĮMONĖS VEIDAS

Internetinė svetainė yra kaip kompanijos vizitinė kortele. Dažniausiai pirmas įspūdis sudaromas pagal internetinę svetainę. Jeigu pirmas įspūdis yra nepatrauklus, potencialūs klientai gali nesikreipti į Jūsų įmonę. Ir nesvarbu, kad Jūs jau daug metų rinkoje, teikiate kokybiškas paslaugas už gerą kainą. Interneto vartotojas to nežino.

INFORMACIJA KLIENTUI

Svetainės pagalba galima sutaupyti brangaus laiko. Tinkamai puslapyje aprašius prekes ir paslaugas sutaupysite laiko detaliai aiškindami klientams apie savo produkciją. O klientai bet kada matys Jūsų esamas prekes ar paslaugas.

PARDAVIMŲ SKATINIMAS

Internetinė svetainė padeda parduoti. Yra daugybė pavyzdžių, kai sukurta svetainė padėjo įmonių vadovams padidinti pardavimus ir pritraukti naujų klientų. Tas pats galioja ir įmonėms, kurios nieko neparduoda internetu. Internetinė svetainė gali sudominti lankytoją ir atvesti jį į kompanijos biurą ar fizinę parduotuvę
.

KĄ MES DAROME KITAIP?

Turime daug metų patirties su SEO, todėl svetaines kuriame ne tik vizualiai patrauklias. Ypač didelį dėmesį skiriame svetainės optimizavimui Google paieškoje. Garantuojame, kad Jums sukurta svetainė atitiks visus esamus SEO standartus bei kriterijus. Google paieškai draugiška svetainė bus metama aukštesnėse pozicijose pagal Jūsų raktinius žodžius. Taip pat Jūs mokėsite mažesnę kainą už paspaudimus, jei nuspręsite reklamuotis Google Adwords.
Daugelis konkurentų žada svetainės SEO optimizavimą. Bet iš patirties matome, kad toli gražu ne visi tai atlieka kokybiškai ir iki galo. Netgi tos kompanijos, kurios optimizuoja svetaines tinkamai – daro tai tik vieną kartą, kurdami puslapį. Google keletą kartų per metus keičia puslapių indeksavimo kriterijus, tad jei jie veikė prieš 3 mėnesius – nereiškia, kad veiks šiandien. Digital Star savo klientams optimizavimo paslaugas teikia visą bendradarbiavimo laiką. Kai Google pakeičia indeksavimo kriterijus, pagal reikalavimus prisitaiko ir musų klientų svetainės.
1. Esame dirbę su tūkstančiais interneto svetainių. Ko gero, šiais laikais tai nėra išskirtinumas. Mūsų išskirtinumas tas, kad mes nebaigiame svetainės sukūrimu. Dirbame su visa Google reklama, SEO, Google Analytics, todėl, vartotojų elgsenos internete analizė – gerai žinomas dalykas. Šiandien jau neužtenka sukurti gražų puslapį. Todėl kuriame puslapius, kurie padeda parduoti. Žinome tai, apie ką daugelis nesusimąsto – kokia turi būti puslapio struktūra, kaip ir kokie išdėlioti meniu punktai, netgi kokios spalvos turi būti, kad potencialus klientas įsitrauktų ir atliktų naudingus veiksmus. Taigi, mūsų darbai – nera tik svetainių kūrimas.

2. Nesame didžiulė korporacija su šimtais darbuotojų. Todėl savo paslaugas siulome už protingą kainą. Taip pat darbus atliekame gana greitai – paprastai per 2-4 savaites, priklausomai nuo apkrovimo. Taip pat nesame ir laisvai samdomi darbuotojai, kurie po pusmečio gali nuspręsti išvažiuoti padirbėti į Didžiąją Britaniją.

Interneto svetainių kūrimas

Darbų eiga

Interneto svetainių kūrimas turi šiuos etapus:

Susitikę su klientu apsitariame, kaip turėtų atrodyti svetainė, kokia gali būti jos struktūra, kokie yra prioritetai, akcentai

100%

Pasirašoma sutartis, klientas perveda avansą

100%

Klientas atsiunčia medžiagą, kurią nori talpinti į svetainę (galima perduoti ir susitikimo metu)

100%

Pradedami darbai : maketuojamas puslapio dizainas

100%

Sukuriama preliminari svetainės versija, kuri atsiunčiama klientui peržiūrėti. Jeigu klientas “palaimina” – svetainė įkeliama į serverį, jeigu ne – daromi pakeitimai ar papildymai. Klientui pageidaujant, galimas kitas susitikimas

100%

Pradedami programavimo darbai, daromi vidiniai SEO optimizavimo darbai, įdiegiamas Google Analytics. Pabaigus, galutinė versija pateikiama klientui

100%

Klientas perveda likusią sumą

100%

Klientui duodami prisijungimai prie turinio valdymo sistemos, Google Analytics. Pageidaujant, klientas yra apmokomas naudotis turinio valdymo sistema ir Google Analytics. Galimos konsultacijos SEO klausimais

100%
INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMO PROCESAS
Elektroninio pašto dėžutės
Hostingas
Produktų katalogas
Užklausų forma
Dizaino maketavimas
Turinio valdymo sistema
Naujienų sąrašas
Žemėlapis
Atsarginės kopijos serveryje
Nuotraukų galerija
Google Analytics
Vidinis SEO optimizavimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Plėskite savo veiklą ir prekiaukite internetu

Informacija ruošiama

Mobiliųjų svetainių kūrimas

Svetainės pritaikytos mobiliesiems įrenginiams

Google kompanijos teigimu, beveik 50% viso pasaulio interneto vartotojų naršo išmaniaisiais įrenginiais – mobiliaisiais, išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais. Lietuvoje taip elgiasi maždaug 30% vartotojų. Mobiliųjų svetainių kūrimas padės Jūsų verslui būti prieinamam per mobiliuosius įrenginius.

MOBILIOJO INTERNETO SPECIFIKA

Mobilusis internetas turi savo specifiką. Dažnai išmaniaisiais įrenginiais žmonės naudojasi būdami ne namie – lauke, darbe, keliaudami. Judėdami jie gali ieškoti aplinkui esančių verslo paslaugų ar prekių. Vartotojai veiksmus atlieka ir sprendimus priima greičiau, nei būdami prie įprasto kompiuterio. Naršydami mobiliajam internete jie praleidžia kelis kartus mažiau laiko. Yra linkę dažniau išeiti iš tinklapio iš karto, neradę ieškomos informacijos ir eiti į kitą svetainę. Žmonės nori rasti patogią, informatyvią ir, svarbiausiai, mobiliesiems įrenginiams pritaikytą svetainę. Todel tai yra dar viena niša būti pasiekiamiems savo potencialių klientų.

NAUDA SEO

Turėdami svetainę, pritaikytą mobiliesiems įrenginiams galėsi ne tik gauti papildomą naudingą srautą bet ir pasikelsite savo tinklapio pozicijas Google paieškoje. Nuo balandžio 21 dienos Google algoritmai pradėjo vertinti mobiliesiems pritaikytas svetaines rodydami jas paieškoje aukštesnėse pozicijose. Dalis populiarių puslapių, pražiopsoję šį pokytį buvo nubausti Google ir prarado aukštas pozicijas Google paieškos rezultatuose.

Mobiliųjų svetainių kūrimas yra neišvengiamas šių dienų versle. Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums būti pasiekiamiems mobiliesiems interneto lankytojams.

Interneto svetainės | Svetainės kūrimo kaina | Internetinės parduotuvės

Svetainių kūrimo kaina

Kiek gali kainuoti svetainės kūrimas?

Svetainių kūrimo kaina priklauso nuo svetainės apimties, darbų sudėtingumo, įskiepių skaičiaus ir kitų parametrų. Paprastumo ir aiškumo dėlei, išanalizavome dažniausiai kuriamas svetaines ir sudėliojome tris svetainių pasiūlymus su reikalingais funkcionalumais.

SVETAINIŲ PASIŪLYMAI

Pagrindinė svetainė – paprasta iki penkių skilčių svetainė smulkioms įmonėms ir privatiems asmenims. Svetainė atlieka reprezentacinę paskirtį – supažindina vartotojus su įmone ir parodo, kokiomis veiklomis įmonė užsiima, jos kontaktus. Svetainės sukūrimo kaina – 230 eur+PVM. Papildomai : vidinis SEO optimizavimo sutvarkymas ir palaikymas – 120 eur+PVM. SEO optimizavimo palaikymas kitiems metams – 80 eur.+PVM/metams.

Auksinė svetainė – didesnė, iki dešimties skilčių, svetainė smulkiam ir vidutiniam verslui. Į svetainę įeina prekių katalogas iki 50 prekių, vidinė SEO optimizacija, Google Analytics įdiegimas į puslapį, apmokymas kaip juo naudotis. Rinkos, raktinių žodžių analizė internete. Patarimai kaip suprogramuot puslapį, kad jis pritrauktų daugiau klientų. Svetainės sukūrimo kaina – 550 eur.+PVM. SEO optimizavimo palaikymas kitiems metams – 140 eur.+PVM/metams.

Premium svetainė – didelė interneto svetainė vidutinėms ir didelėms įmonėms, kurios turi 3 ir daugiau veiklos sričių. Į svetainę įeina visi reikalingi funkcionalumai – vidinė SEO optimizacija, Google Analytics įdiegimas į puslapį, apmokymas kaip juo naudotis, rinkos, konkurencinės aplinkos ir raktinių žodžių analizė internete. Patarimai kaip suprogramuot puslapį, kad jis pritrauktų daugiau klientų. Svetainės sukūrimo kaina – 910 eur.+PVM. SEO paslaugų palaikymas kitiems metams – 190 eur.+PVM/metams.