Reklaminių banerių kūrimas

Efektyvus remarketingo būdas

Baneriai taisyklinga lietuvių kalba yra vadinami reklaminiais skydeliais. Banerių kūrimas yra vienas iš dizainerio darbų. Reklaminiai baneriai dažniausiai yra naudojami interneto puslapiuose reklamuoti prekes, paslaugas, akcijas, specialius pasiūlymus, kviesti į renginius, didinti įmonės žinomumą, stiprinti prekinius ženklus, formuoti įvaizdį. Bet baneriai gali būti matomi ne tik svetainėse – žaidimuose, mobiliosiose aplikacijose, pokalbių ir kitose programose (Skype, Torrent).

Ką daro?

Reklaminio skydelio paskirtis yra sudominti, suintriguoti potencialų klientą, pranešti jam apie norimas naujienas, įtraukti jį į norimą veiklą.

Kur nukreipia?

Paprastai, nuspaudus banerį, patenkama į užsakovo internetinį puslapį. Kartais būna, kad reklama nukreipia į Youtube vaizdelį, Facebook, Google Plus paskyrą ar kitur.

Pavojus

Pastaruoju metu internetinė erdvė yra perkrauta reklaminių banerių, todėl išsiskirti iš tos gausos yra pakankamai sunku. Reklama mus supa visur – ieškant informacijos, skaitant naujienas, žaidžiant žaidimus, bendraujant su draugais socialiniuose tinkluose, žiūrint vaizdo klipus ar klausantis muzikos. Reklamos gausa ir agresyvumas daugelį vartotojų erzina. Tokiu atveju gali būti taip, kad reklama neveikia.

Svarbūs punktai

Tačiau yra du svarbūs kriterijai, kaip reklamos užsakovams pasiekti savo tikslų. Pirma, reikia kreiptis į patyrusius ir profesionalius reklamos kūrėjus, kurie bus kompetentingi sukurti išsiskiriantį, patrauklų reklaminį banerį. Tikėtina, kad tokie žmonės kurdami banerį pasinaudos savo patirtimi ir pasistengs parinkti tokią formą, kuri praeityje yra pasiteisinusi. Išties, didelis reklamos biudžetas gali būti iššvaistytas vien tik dėl to, kad pateikimo forma nepatiks potencialiems klientams.

Antra, labai svarbu kampaniją sudėlioti taip, kad reklaminiai skydeliai būtų matomi laiku ir vietoje – pataikytų į tikslinę auditoriją. Turbūt reklamuodami moteriškas pėdkelnes nenorėsite mokėti už tai, kad ją matys žvejybos ar vyrų kultūrizmo tinklapiuose.

Jeigu Jums yra reikalingas profesionalus banerių kūrimas ir konsultacijos – kreipkitės į mūsų specialistus.