WEB dizainas. Kas tai?

WEB dizainas – tai dizaino darbai internetinėms svetainėms, interneto parduotuvėms, mobiliosioms svetainėms, aplikacijoms. Plačiąja prasme, WEB dizainas, yra suprantamas kaip interneto puslapių dizainas.

Naujos internetinės svetainės sukūrimas yra neįsivaizduojamas be dizaino darbų. Teoriškai, galima turėti svetainę be dizaino, bet tada iškyla klausimas – kam ją turėti apskritai?

WEB dizainas. Kam tai reikalinga?

WEB dizainerio paslaugos paprastai būna reikalingos dviem atvejais : kuriant naują internetinį tinklapį arba norint atnaujinti, patobulinti prieš kurį laiką jau sukurtą.

Kai yra kuriama nauja svetainė, WEB dizainui turėtų būti skiriamas didelis dėmesys. Tinkamai parinktas dizainas gali padėti įtraukti vartotojus į naršymą, padėti parduoti, skatinti buvusius svetainėje lankytojus sugrįžti į ją dar kartą. Internete viskas vyksta daug greičiau nei realiame gyvenime, todėl lankytojai įspūdį apie tinklapį susidaro per keletą sekundžių. Turbūt niekas nenorės pirkti iš svetainės, kuri nepatinka. Ir atvirkščiai, svetainė, kuri potencialiam klientui atrodo gerai, skatina įsiminti ir dažnai joje apsilankyti.

WEB dizainą rekomenduojama keisti ir seniai egzistuojančioms svetainėms. Laikas eina greitai, tendencijos, mados, funkcionalumai keičiasi ir Jūsų svetainės išvaizda turi eiti koja kojon su tuo. Didieji naujienų portalai savo dizainą tobulina kas kelis metus. Taip jie parodo pagarbą savo vartotojams stengdamiesi jiems būti patrauklesni ir patogesni.

Įmonės auga, plečiasi, didina savo paslaugų spektrą, prekių asortimentą – visa tai turi atsispindėti ir jų tinklapiuose. Naujas WEB dizainas yra neatsiejamas nuo šių pokyčių.

Paslauga SEO | Internetinės reklamos | Digital agentūra | Reklama Adwords | Google optimizavimas

ribbit svetaines dizainas
smartparts svetaines dizainas
Azuolyno klinika svetaines dizainas