SEO Optimizavimas

Daugelis svetainių savininkų nori gauti didelį srautą iš paieškos sistemų. Kuomet yra toks poreikis, į pagalbą gali ateiti SEO optimizavimas maždaug 96% interneto naudotojų ko nors ieškodami, veda raktinius žodžius į Google paieškos svetainę. Nepaslaptis, kad daugiau negu 90% internautų spaudžia ir renkasi svetaines, kurios yra pirmame paieškos rezultatų puslapyje. Nuo 5 iki 10 procentų žmonių spaudžia rezultatus, esančius antrame Google puslapyje. SEO optimizavimas padeda interneto svetainėms kilti paieškos rezultatuose.
seo optimizacija

SEO optimizavimas. Kas svarbu

Turinys
Vienas didžiausių prioritetų Google robotams yra originalus turinys. Jis turi būti autentiškas ir nenukopijuotas. Skirkite laiko kokybiško turinio sukūrimui – tai išties atsiperka. Nepamirškite, kad kuriate savo svetainę žmonėms, o ne Googlo botams. Vadovaukitės auksine taisykle – jeigu svetainėje naršyti patiks realiems žmonėms – svetainė patiks ir Googlui.
Elgsena
Paskutiniu metu SEO optimizavime yra labai svarbi svetainės lankytojų elgsena. Jeigu Jūsų svetainė bus patraukli ir įdomi lankytojams – ji bus įvertinta ir aukštai reitinguojama. Kuriant turinį, įsivaizduokite save kaip užėjusį į puslapį potencialų klientą. Tuomet Jums bus gerokai aiškiau įsivaizduoti kaip reikia optimizuoti svetainę, kad ji patiktų kitiems.
Nuorodų talpinimas
Optimizuolant svetainės SEO, kokybiškos nuorodos atlieka svarbų vaidmenį. Tačiau negalime ignoruoti paties puslapio. Jei jis bus netvarkingas ir neatitinkantis SEO taisyklių – nuorodų talpinimas greičiausiai bus bevaisis. Taip pat reiktų vengti neatsakingo nuorodų talpinimo kur papuola. Nuorodos iš menkaverčių, žemos reputacijos tinklapių gali smarkiai pakenkti SEO optimizavimui.
Lėtas svetainės užsikrovimo greitis
Prieš paleisdami savo svetainę į dienos šviesą, pasirinkite kokybišką serverį. Juk ir Jus erzina, kai reikia laukti kol užsikraus puslapis. Stenkitės į tinklapį netalpinti ar bent jau talpinti minimaliai flash’inių vaizdų. Jie sulėtina krovimosi greitį. Taigi, kokybiškas SEO optimizavimas nesietinas su lėtai besikraunančiu puslapiu.
Nuotraukų aprašymas
Tam, kad paieškos sistemos algoritmai suprastų, kas slepiasi už nuotraukų, reikia į aprašymus įtraukti raktinius žodžius, kuriuos norite susieti su vaizdais. Robotai nemato vaizdų, todėl, jeigu neturėsite aprašymų, algoritmas tiesiog nesupras Jūsų puslapio vaizdų.
Nuorodos į kitas svetaines
Nedekite į savo tinklapį didelio kiekio nuorodų į kitas svetaines. Jeigu dedate, atidžiai atsirinkite jas. Prastos reputacijos svetainės nuoroda Jūsų tinklapyje, tikrai Jums pakenks. Netgi jei talpinate pas save tik kokybiškus linkus, Jūs duodate pridetinės vertės jiems ir mažinate savo.
Nuorodos aukšto page rank svetainėse
Dar ir dabar,kai kurie nuorodų pardavėjai vilioja savo klientus įsidėti nuorodas į jų aukšto Page Rank tinklapius. Šis metodas veikė prieš 2-3 metus. Dabar tai nebeveikia, nes Google apskritai atsisakė šio kriterijaus, kaip svarbaus SEO optimizavimui. SEO optimizavimas žymiai labiau vertina tinklapius, kurie turi aukštą domeno, puslapio (page), url autoritetą.
[mashshare]
SEO darbai | Nemokama svetainės analizė | Optimizavimo kaina
reklamuokis dabar