SEO optimizavimas

SEO optimizavimas padeda interneto svetainėms kilti paieškos rezultatuose

Daugelis svetainių savininkų nori gauti didelį srautą iš paieškos sistemų. Kuomet yra toks poreikis, į pagalbą gali ateiti SEO optimizavimas maždaug 96% interneto naudotojų ko nors ieškodami, veda raktinius žodžius į Google paieškos svetainę. Nepaslaptis, kad daugiau negu 90% internautų spaudžia ir renkasi svetaines, kurios yra pirmame paieškos rezultatų puslapyje. Nuo 5 iki 10 procentų žmonių spaudžia rezultatus, esančius antrame Google puslapyje. SEO optimizavimas padeda interneto svetainėms kilti paieškos rezultatuose.

SEO optimizavimas. Kas svarbu?

Turinys

Vienas didžiausių prioritetų Google robotams yra originalus turinys. Jis turi būti autentiškas ir nenukopijuotas. Skirkite laiko kokybiško turinio sukūrimui – tai išties atsiperka. Nepamirškite, kad kuriate savo svetainę žmonėms, o ne Googlo botams. Vadovaukitės auksine taisykle – jeigu svetainėje naršyti patiks realiems žmonėms – svetainė patiks ir Googlui.

Elgsena

Paskutiniu metu SEO optimizavime yra labai svarbi svetainės lankytojų elgsena. Jeigu Jūsų svetainė bus patraukli ir įdomi lankytojams – ji bus įvertinta ir aukštai reitinguojama. Kuriant turinį, įsivaizduokite save kaip užėjusį į puslapį potencialų klientą. Tuomet Jums bus gerokai aiškiau įsivaizduoti kaip reikia optimizuoti svetainę, kad ji patiktų kitiems.

NUORODŲ TALPINIMAS

Optimizuolant svetainės SEO, kokybiškos nuorodos atlieka svarbų vaidmenį. Tačiau negalime ignoruoti paties puslapio. Jei jis bus netvarkingas ir neatitinkantis SEO taisyklių – nuorodų talpinimas greičiausiai bus bevaisis. Taip pat reiktų vengti neatsakingo nuorodų talpinimo kur papuola. Nuorodos iš menkaverčių, žemos reputacijos tinklapių gali smarkiai pakenkti SEO optimizavimui.

Lėtas svetainės užsikrovimo greitis

Prieš paleisdami savo svetainę į dienos šviesą, pasirinkite kokybišką serverį. Juk ir Jus erzina, kai reikia laukti kol užsikraus puslapis. Stenkitės į tinklapį netalpinti ar bent jau talpinti minimaliai flash’inių vaizdų. Jie sulėtina krovimosi greitį. Taigi, kokybiškas SEO optimizavimas nesietinas su lėtai besikraunančiu puslapiu.

Nuotraukų aprašymas

Tam, kad paieškos sistemos algoritmai suprastų, kas slepiasi už nuotraukų, reikia į aprašymus įtraukti raktinius žodžius, kuriuos norite susieti su vaizdais. Robotai nemato vaizdų, todėl, jeigu neturėsite aprašymų, algoritmas tiesiog nesupras Jūsų puslapio vaizdų.

Nuorodos į kitas svetaines

Nedekite į savo tinklapį didelio kiekio nuorodų į kitas svetaines. Jeigu dedate, atidžiai atsirinkite jas. Prastos reputacijos svetainės nuoroda Jūsų tinklapyje, tikrai Jums pakenks. Netgi jei talpinate pas save tik kokybiškus linkus, Jūs duodate pridetinės vertės jiems ir mažinate savo.

Nuorodos aukšto page rank svetainėse

Dar ir dabar,kai kurie nuorodų pardavėjai vilioja savo klientus įsidėti nuorodas į jų aukšto Page Rank tinklapius. Šis metodas veikė prieš 2-3 metus. Dabar tai nebeveikia, nes Google apskritai atsisakė šio kriterijaus, kaip svarbaus SEO optimizavimui. SEO optimizavimas žymiai labiau vertina tinklapius, kurie turi aukštą domeno, puslapio (page), url autoritetą.

 

SEO darbai | Nemokamas SEO auditas | SEO kaina

Vidinė SEO optimizacija

Internetinės svetainės optimizavimo būdas

Internetinės svetainės suprogramavimas taip, kad tai atitiktų Google ir kitų paieškos sistemų reikalavimus – yra vadinamas vidine SEO optimizacija. Vidinė SEO optimizacija yra daroma dviem atvejais : kuriant naują svetainę arba jau prieš kurį laiką sukurtai svetainei, kai norima ją turėti tvarkingesnę ir geriau indeksuojamą paieškos sistemose. Pabrėžiame vieną dalyką – išoriniai SEO veiksmai nėra daromi tol, kol pati optimizuojama svetainė nėra sutvarkyta. Taigi, bendrame optimizavimo procese, vidinė optimizacija yra pradinis ir pagrindinis momentas.

KAIP ŽINOTI AR MANO SVETAINEI PADARYTAS VIDINIS SEO?

Prašome kreiptis į mus ir mes atliksime Jūsų tinklapio auditą. Nustatysime, kokioje optimizavimo stadijoje yra Jūsų svetainė, sutvarkysime visus nebaigtus optimizavimo darbus, identifikuosime ir pašalinsime vidinio SEO klaidas. Mūsų specialistai kasdien domisi SEO optimizacijos naujienomis, tad darbus atliekame pagal pačius paskutinius Google reikalavimus ir standartus.

Sutvarkius vidinį SEO, po kurio laiko (nuo vienos savaites iki keleto mėnesių), pakils Jūsų tinklapio pozicijos Google pagal mažiau konkurencingus ar vidutinio konkurencingumo žodžius. Aukštesnės konkurencijos raktiniams žodžiams gali prireikti išorinės SEO optimizacijos.

Išorinė SEO optimizacija

Internetinės svetainės optimizavimo būdas

Kuomet interneto svetainė yra sutvarkyta viduje, pradedami išorinio SEO darbai. Išorinė SEO optimizacija – tai yra nuorodų talpinimas kitose interneto svetainėse, bloguose ir socialiniuose tinkluose. Pažymėtina, kad tinklapiai, kuriuose bus nuorodos į Jūsų svetainę turi turėti aukštą reputaciją, domeno vertinimą ir puslapio balą. Į šį reikalavimą reiktų žiūrėti ypač rimtai, kadangi nuorodų talpinimas į žemo vertinimo, prastos reputacijos ar užkrėstus puslapius gali turėti neigiamų pasekmių puslapio indeksavimui Google paieškoje.

KO REIKTŲ VENGTI?

Esame matę tokių atvejų, kai svetainių savininkai ima karštligiškai talpinti savo nuorodas bet kur. Jie prisirenka gausybę nuorodų, staigiai pakyla Google paieškoje į aukštas pozicijas, bet taip pat staigiai yra nubaudžiami paieškos sistemos algoritmų ir krenta žemyn. Kraštutiniais atvejais, už didelius prasižengimus, Google gali pusmečiui ar metams pašalinti svetainę iš savo paieškos apskritai. Todėl, išorinė SEO optimizacija yra labai atsakingas darbas, kurį reikia patikėti specialistams.

SEO darbai | Optimizavimas paieškai | Nemokamas tinklapio patikrinimas

DOMINA SEO OPTIMIZAVIMAS?
Susisiekite su mumis