Youtube.com yra antras pagal lankomumą puslapis Lietuvoje. Tuo pačiu, tai yra vienas efektyviausių kanalų įvaizdinei reklamai, prekinio ženklo žinomumo didinimui. Daugelis žmonių televiziją žiūri mažiau ar apskritai nebežiūri. Todėl Youtube yra niša, kurioje galima pasiekti savo potencialius pirkėjus. Šis reklamavimosi būdas vadinasi Youtube reklama.

Kaip veikia Youtube reklama

Prieš pasileidžiant vaizdeliui, yra rodomas Jūsų reklaminis vaizdo klipas. Jį galima peržiūrėti arba praleisti (skip) po keleto sekundžių. Peržiūrimi yra maždaug 5% reklaminių vaizdelių. Reklamos užsakovas moka už peržiūras dviem atvejais – jei vartotojas peržiūri reklaminį klipą 30 sekundžių ir daugiau; jei klipas yra trumpesnis nei 30 sekundžių, peržiūrėjus jį iki galo. Pvz., jeigu klipas yra 2-jų minučių trukmės, o interneto lankytojas peržiūri tik 29 sekundes ir nuspaudžia „skip“ – reklamos užsakovas nemoka nei cento.

Reklamos filtravimas

Kadangi Youtube lankytojų srautai yra milžiniški, tam kad pasiekti potencialius klientus, galima vykdyti filtraciją. Kam rodyti Youtube reklamą galima filtruoti pagal lytį, amžių, šalį, miestą, tematikas, raktinius žodžius ir kt.

Sėkmingas Youtube reklamos panaudojimo pavyzdys :

Apšvietimo prietaisais prekiaujanti įmonė gavo naują itališkų šviestuvų kolekciją. Įmonės vadovai nori sudominti potencialius klientus papasakodami apie savo produkcijos išskirtinumą ir taip paskatinti pardavimus. Marketingo veiksmams pasirenkamas Youtube kanalas. Kadangi šviestuvų kompanija orientuojasi į jaunas šeimas, naujakurius ir tuos, kas savo namuose darosi remontą, reklamos rodymas yra filtruojamas ir ją mato : 24-60 metų vyrai ir moterys, penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Reklaminiai klipai yra rodomi prieš vaizdelius, kurie turi tokius raktažodžius kaip „apšvietimas, šviestuvai, remontas, namų interjeras, lempos“ ir prieš vaizdelius, kurių tematika yra „namų dekoravimas, interjeras, remontas, dizainas“ ir panašiai.

Youtube reklama padės Jums atrodyti šiuolaikiškiems ir įdomiems.

Reklama Google
Adwords skelbimai

Dalinkis:

youtube-reklama