Įvairūs

SEO specialisto paieškos: 8 klausimai, kuriuos jam reikia užduoti

Autorius: 4 sausio, 2023 No Comments

Ieškote SEO specialisto, kuris galbūt padėti Jums pasirūpinti efektyvia reklama? Tokiu atveju siūlome rinktis atsakingai. Šiuo metu galima rasti nemažai žmonių, save laikančių SEO specialistais. Deja, dažniausiai jų teikiamos paslaugos yra tokios elementarios, kad kiekvienas žmogus, kuris internete bent kiek yra skaitęs apie SEO – optimizuoti puslapį gali pats.

seo specialistas dirba prie kompiuterio

SEO specialistas – asmuo, kuris teikia kompleksines, daugelį smulkmenų apimančias paslaugas. Pateiksime Jums esminius aspektus, kuriuos reikia įvertinti ieškant profesionalų. Užduokite jam šiuos 8 klausimus ir tikėtina, kad atsakymai padės suprasti – ar verta samdyti jį.

  1. Ar paslaugas teikiate legaliai?

Pirmiausia reikia tartis tik su tais, kurie paslaugas teikia legaliai. Visada rasite tų, kurie dažniausiai darbus atlieka kur kas pigiau, tačiau tai turėtų Jums kelti abejones dėl kokybės. Galiausiai, kai nemokami mokesčiai – tikrai negaunamos ir jokios garantijos. Taip pat negalėsite kreiptis į vartotojų teises, jeigu būsite apsaugotas. Tarkitės su tais, kurie teikia paslaugas legaliai, kurie moka mokesčius ir dėl to dažniausiai kur kas atsakingiau atlieka darbus.

  1. Kiek kainuoja SEO paslaugos?

Natūralu, kad daugeliui žmonių paslaugų įkainiai yra vienas svarbiausių aspektų, kuriam yra skiriamas dėmesys. Daugelis specialistų savo įkainius nurodo internete, taigi, labai patogu įsivertinti savo galimybes. Tiesa, reikia suprasti, kad kainos dažniausiai šiek tiek kinta priklausomai nuo Jūsų poreikių. Dėl to reikia užsirašyti pirmai, dažnai nemokamai konsultacijai, kurios metu bus aptarti visi svarbiausi niuansai ir kainos taip pat.

  1. Ar galite garantuoti rezultatus?

Kai kurie specialistai labai drąsiai garantuoja, kad Jūsų puslapio pokytis bus ne tik didelis, tačiau ir konkurencingas. Taip, atlikus SEO – visada bus geriau nei jo nepadarius. Tačiau kai specialistas teigia, kad Jūsų puslapis bus tikrai pačiose pirmose pozicijose – tai jau turėtų kelti abejones dėl kokybės. Tiesiog ne viskas yra įmanoma. Daug lemia ir konkurentai, jų įdirbis. Efektas visada bus, tačiau dažniausiai labai detaliai jį apibrėžti yra sunku.

  1. seo darbaiAr atliekate tik vidinį, ar tik išorinį SEO?

Kai kurie atlieka tik vidinį arba tik išorinį SEO. Visada siūlome tartis su tais, kurie teikia kompleksines paslaugas. Ir Jūsų svetainei geriausias efektas bus tik suderinus jas abi. Jeigu specialistas teigia, kad atlieka tik vidinį arba tik išorinį SEO – tuomet geriau jo paslaugas yra ignoruoti.

  1. Ar galite pateikti portfolio?

Labai gera matyti, kad vis daugiau bet kokios sferos specialistų pateikia portfolio, kuris labai patogiai įvertinti specialisto įdirbį. SEO profesionalui tai dažniausiai yra įmonių sąrašas su kuriomis jis yra dirbęs. Galite peržiūrėti, kokiose pozicijose yra tų įmonių internetiniai puslapiai. Žinoma, nustojus rūpintis SEO – po kiek laiko jie krenta. Ypač, jeigu konkurentai dirba ir toliau.

  1. Kurioje paieškos pozicijoje yra Jūsų internetinis puslapis?

Taip pat galima pasižiūrėti, kurioje pozicijoje yra specialisto internetinis puslapis. Taip, visi tikrai nebus pirmame dešimtuke. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad šis asmuo dirba blogai. Dažniausiai žemesnėse pozicijose būna tie, kurie neseniai pradėjo veikla. Natūralu, kad reikia laiko, kol jie įsidirbs ir taps labiau matomi. Nenuvertinkite jų.

  1. Ar teikiamos SEO paslaugų garantijos?

Kaip jau minėjome, garantijos dažniausiai negali būti labai konkrečios, kadangi jas apibrėžti yra sunku. Tačiau kai yra teikiamos bent jau preliminarios, kurios nuramina dėl paslaugų kokybės – tai yra patogu ir saugu.

  1. seo paslaugos digitalstarAr teikiamos rezultatų ataskaitos?

Galiausiai, tarkitės su tais, kurie suteikia atliktiems darbams ataskaitas. Jos dažniausiai būna periodinės. Daugeliui žmonių patinka, kad jie gali matyti, ką konkrečiai specialistas daro ir tuo pačiu ką pavyksta pasiekti. Tai leis įsivertinti, ar jo paslaugų reikia toliau.

Radus specialistą labai svarbu, kad būtų nuolat su juo palaikomas bendravimas. Tai padės ne tik geriau suprasti kas yra daroma, tačiau ir kokių žingsnių pagalba yra siekiama tikslo, ką pavyko pasiekti. Nereikia bijoti klausti. Priešingai. Klausimai gali padėti rasti gerą specialistą. O kadangi su juo yra sudaroma dažniausiai ilgalaikės sutartis – smulkmeniškas specialisto pasirinkimas yra labai svarbus.

Problems in later life which you might have booking with regards to purchasing a replica observe. This specific industry does not have a strong reputation. Many people feel that duplicate wrist watches are only able to be seen with this report layer wallet of man straight down the allee. Even so, that can not be more mistaken. richard mille replica navitimer watch duplicate are made to the very same specifications and also fine detail because genuine article. You would have to really scrutinize timepieces side-by-side to also take note of the slightest big difference. In reality, also a specialist might have difficulties critical the Breitling Navitimer replica from the unique.
Call Now Button