Kas yra SEM

SEM: kas tai?

Anglų kalboje akronimas SEM reikštų „Search Engine Marketing“, kas lietuviškai yra įvardijama kaip paieškos sistemų rinkodara. Toks internetinių svetainių populiarinimas susideda iš dviejų dalių – optimizavimo paieškos sistemoms ir mokamos reklamos užsakymo. Nors šiandien jau nebekyla abejonių, kad būtent optimizavimas paieškos sistemoms gali duoti bene didžiausią naudą internetinių puslapių rezultatams, tačiau dar didesnio efektyvumo galima pasiekti tuomet, jei yra naudojamos tam tikros papildomos priemonės. Būtent todėl vis dažniau yra nusprendžiama rinktis ne tik SEO optimizavimą, bet taip pat ir Google reklamos užsakymą.

Kodėl verta rinktis SEM?

• Užtikrinamas dar didesnis lankytojų srautas: internetinė svetainė yra pasiekiama ne tik vykdant natūralią paiešką, bet taip pat ir mokamais reklaminiais skelbimais, kurie suinteresuotiems vartotojams yra rodomi paieškos lango viršuje;
• Nors SEO yra tikrai efektyvus lankytojų srauto didinimo metodas, tačiau prireikia šiek tiek laiko, kol internetinė svetainė pakyla į aukštesnes paieškos pozicijas. Kas kita, jei yra pasirenkama Google reklama, kuri pradedama transliuoti iš karto, kai tik jos užsakymas yra patvirtinamas. Svetainių savininkams nereikia laukti, kol pavyks pastebėti lankytojų srauto padidėjimą, nes ženklių rezultatų pavyks pasiekti iš karto;
• Jei internetinės svetainės SEO yra puikiai sutvarkytas, tokiu atveju Google reklama pritaiko aukštesnės kokybės balus, o tai reiškia, kad reklamos kaina tampa mažesnė;
• Kai internetinėje svetainėje yra siūlomos naujos paslaugos ar prekės, kurių raktažodžiai dar nėra optimizuoti paieškos sistemoms, Google reklama užtikrins, kad pagal konkrečius raktinius žodžius jūsų internetinė svetainė būtų lengvai randama, taigi, pardavimai gali padidėti iš karto;
• Optimizavimas paieškos sistemos leidžia užtikrinti, kad ilgalaikėje perspektyvoje jūsų siūlomos prekės ar paslaugos bus randamos pakankamai greitai, o Google reklama puikių rezultatų padeda pasiekti tada, kai planuojamos trumpalaikės akcijos, kai siūlomos tam tikros sezoninės prekės, ir t.t.

Konversijos sekimas

sem konversiju sekimas

Užsakę SEM paslaugas turėsite galimybę įvertinti taikomų metodų veiksmingumą. Turėsite galimybę sužinoti, kiek žmonių paspaudę ant jūsų reklaminio skelbimo, įvertinti, kokia reklama buvo veiksmingiausia, ir t.t. Sekdami šią statistiką galėsite įvertinti, kokius raktažodžius vertėtų iškelti į aukštesnes pozicijas, ir tai leis pakoreguoti SEO optimizavimo darbų planą. Ilgainiui Google reklamos užsakymas gali tapti jau ne toks aktualus, nes pagal parinktus raktinius žodžius jūsų internetinė svetainė bus lengvai randama natūralioje paieškoje.

Galimybė pasiekti tikslinę auditoriją

„Universali“ reklama, kuri yra pateikiama visiems interneto vartotojams, gali būti pernelyg brangi ir nepakankamai efektyvi, tačiau kas kita, jei nusprendžiama rinktis SEM paslaugas. Ir Google reklama, ir SEO optimizavimas padeda paprasčiau pasiekti tikslinę auditoriją: vykdant paiešką pagal tam tikrus raktinius žodžius jūsų internetinė svetainė bus rodoma aukštesnėse pozicijose, taigi, didelė tikimybė, kad vartotojai apsilankys būtent jūsų, bet ne konkurentų puslapyje. Kadangi vartotojai jau ieško tam tikrų prekių ar paslaugų, didelė tikimybė, kad jūsų pasiūlymas jiems bus aktualus, taigi, galbūt jie taps jūsų klientais.

Remarketingas

Remarketingas – tai vartotojų raginimas grįžti į anksčiau aplankytą svetainę. Toks reklamos metodas yra laikomas vienu efektyviausiu, nes interneto vartotojai ant pakartotino reklamos skelbimo paspaudžia net du ar tris kartus dažniau nei ant tų reklaminių skelbimų, kuriuos mato pirmą kartą. Ši galimybė suteikia šansą „susigrąžinti“ tuos interneto vartotojus, kurie lankėsi jūsų svetainėje, tačiau nepasinaudojo siūlomomis prekėmis ar paslaugomis.
Pasirinkę SEM paslaugas galite būti užtikrinti, kad jūsų internetinė svetainė bus nuolatos matoma, taigi, tokia galimybė gali ženkliai padidinti pardavimus.

Įrašyti komentarą

Problems in later life which you might have booking with regards to purchasing a replica observe. This specific industry does not have a strong reputation. Many people feel that duplicate wrist watches are only able to be seen with this report layer wallet of man straight down the allee. Even so, that can not be more mistaken. richard mille replica navitimer watch duplicate are made to the very same specifications and also fine detail because genuine article. You would have to really scrutinize timepieces side-by-side to also take note of the slightest big difference. In reality, also a specialist might have difficulties critical the Breitling Navitimer replica from the unique.
Call Now Button