Susikurti internetinę svetainę nėra labai sudėtinga, tačiau nereikėtų pamiršti, kad internetinis puslapis turi būti pakankamai patrauklus ir informatyvus, ir vartotojai jame norėtų praleisti pakankamai daug laiko. Įprastai internetinių svetainių kūrimas yra perleidžiamas šios srities specialistams, tačiau visada svarbu dar iš anksto pasvarstyti, kokios svetainės pageidaujate: kuriantis naują svetainę ypatingai svarbu atkreipti dėmesį į keletą jos savybių.

nauja svetaine

Svetainės krovimosi greitis

Šiuolaikinis vartotojas nebėra pakankamai kantrus, kad galėtų laukti, kol užsikraus lėta internetinė svetainė, todėl kuriant naują internetinį puslapį (ar atnaujinant seną) visuomet svarbu pakankamai  dėmesio skirti šiam kriterijui. Jei krovimosi greitis bus pernelyg lėtas, tokiu atveju vartotojas gali nebelaukti ir paprasčiausiai uždaryti svetainę, o to tikrai nesinorėtų.

Patrauklus svetainės dizainas

Deja, šiam kriterijui ne visada yra skiriamas pakankamas dėmesys, tačiau tikrai be reikalo. Jei dizainas bus pakankamai patrauklus, tikėtina, kad internetiniame puslapyje vartotojas praleis pakankamai daug laiko, ir galbūt susigundys jūsų siūlomomis prekėmis ar paslaugomis. Jei pasirūpinsite, kad svetainės elementai būtų pakankamai patogiai išdėstyti, vartotojai galės kur kas paprasčiau rasti juos dominančias sritis, todėl tai gali užtikrinti kur kas didesnę jūsų verslo sėkmę.

Internetinio puslapio pritaikymas SEO

Patrauklios svetainės kūrimas – tai tik vienas žingsnis. Vėliau reikės pasirūpinti, kad internetinis puslapis būtų kiek įmanoma paprasčiau randamas, todėl kiekviena šiuolaikinė internetinė svetainė turi būti pritaikyta SEO optimizacijai. Didžiąją dalį turinio vertėtų pateikti HTML formatu, naudoti tinkamus raktinius žodžius, ir t.t.

Išsamus informacijos pateikimas

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad internetinėje svetainėje pateikiama informacija būtų pakankamai išsami, nes būtent tai gali padėti pritraukti daugiau klientų. Internetiniame puslapyje vertėtų pateikti įmonės aprašymą, prekių ar teikiamų paslaugų aprašymus, taip pat įkelti informatyvių straipsnių, ir t.t.

Šiuolaikinėse svetainėse taip pat pravartu įtraukti socialinių tinklalapių dalinimosi mygtukus, suteikti galimybę palikti atsiliepimus, ir t.t. Jei nesate tikri, kokios svetainės galimybės yra tikrai būtinos, paprasčiausiai pasitarkite su svetaines kuriančiais specialistais, ir kartu tikrai galėsite nuspręsti, kokia internetinė svetainė geriausiai pateisintų jūsų ir būsimų lankytojų lūkesčius.

Our Score

Įrašyti komentarą

Call Now Button